16 - 23 Aralık Haftalık Burç Yorumları (Koç, Boğa, İkizler, Yengeç Aslan, Başak)

16 - 23 Aralık Haftalık Burç Yorumları (Koç, Boğa, İkizler, Yengeç Aslan, Başak)

Birbirinden değerli 6 burcun haftalık yorumlarını sizler için paylaştık. 16 Aralık'tan 23 Aralık'a olan süreçte koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan ve başak burçlarının başına gelebilecek olası durumlar ve yapılması gerekenler haberimizde.

Haftalık burç yorumları ile sizler de burcunuza göre 16 - 23 Aralık'a özel yorumlarımızdan faydalanabilirsiniz. Astrolojinin vazgeçilmezi 16 - 23 Aralık haftalık burç yorumları aşağıda yer almaktadır.

Koç Burcu (21 Mart - 20 Nisan)

Şu an için her şey sizin lehinize doğru ilerliyor. Hayatınızda verdiğiniz kararlar olumlu bir dönüt alıyor ve bu güzel durumda oluşan fırsatları değerlendirmemeniz için önünüzde herhangi bir engel bulunmuyor. Yakın zaman içerisinde dilediğiniz ve ertelediğiniz pek çok şeyi gerçekleştirme yolunda adım atmanız sizin için çok iyi olacaktır. Çünkü zamanın neyi getireceği belli olmuyor. Kartlar size açılmışken değerlendirmeyi ihmal etmeyin.

Boğa Burcu (21 Nisan - 21 Mayıs)

Yaşam beklentilerinizi karşılayacak şekilde ilerlemiyor. Önünüzde bazı sıkıntılar mevcut. Siz bir programa dayalı ilerlemek isterken karşınıza hiç beklemediğiniz sıkıntılar çıkabiliyor. Bu sıkıntıları aşmanın tek yolu ise gidilmeyen yoldan ilerleyip farklı bir şekilde çözüm sağlamak. Böylelikle yeni tecrübelere de yelken açmış olacaksınız.

İkizler Burcu (22 Mayıs - 21 Haziran)

Kendinizi nasıl yönlendireceğinizi bilmiyorsunuz. Mutluluk ve karamsarlık arasında gidip gelmekten ziyade içinizdeki gücü nasıl kullanacağınız konusunda sıkıntılar yaşamaktasınız. Bu zıtlığı aşmanın tek yolu ise bir şeyleri kabullenmekten geçiyor. Hayatınızı düzene sokabilmek için daha sakin ve daha kararlı davranmalısınız.

Yengeç Burcu (22 Haziran - 23 Temmuz)

Zor koşullarla karşılaşmanız sizin yeniden güçlenmeniz adına önemli bir fırsat. Bunlardan nasıl sıyrılacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Geriye tek şey ise bunu uygulamak. İnsanlarla tartışırken içinizdeki düşünceyi ifade etmekten çekinmeyin. Aynı şekilde insanların fikirlerine önem vermeyi de ihmal etmeden hareket edin.

Aslan Burcu (24 Temmuz - 21 Ağustos)

İşler sizin için oldukça iyi ilerliyor. Gerek günlük yaşantınız gerekse iş hayatınız başarılarla dolu geçiyor. Ancak insanların size yardım etme isteğini geri çevirmemelisiniz. Bu öylesine bir durum ki bugün kucak açacağınız herhangi birisi uzun vadede hayatınıza yerleşebilir ve size büyük katkılar sağlayabilir. Aynı zamanda aşk hayatınızın da başlayabileceği bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Bu bağlamda insanlara karşı biraz daha açık olmanızda fayda var. Duygusal yoğunluklu günlerin gelmesine çok az kalmış olabilir.

Başak Burcu (22 Ağustos - 23 Eylül)

Sorunlarla bunaldığınız bir döneme giriş yaptınız. Ancak bu sorunları halletmek tam da size göre. Bu hafta sorunları çözerken yoğunluğun tesirine kapılmayın. Rahat ve sakin bir şekilde davranarak sıkıntıları aşmamanız için hiçbir sebep yok. Burcunuzun kimliğinde yatan sorun çözen karakterinizi ortaya çıkaracaksınız. Bu zamanlarda size uzatılan elleri geri çevirmeyin ve yardım isteklerini kabul edin. Size büyük ölçüde fayda sağlayacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Burçlar & Astroloji