Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Aslan Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Kendini beğenmesi, lider özelliğinin olması dikkat çeken burç Aslan burcu kadını özellikleri nelerdir?

Kendini beğenmesi, lider özelliğinin olması dikkat çeken burç Aslan burcu kadını özellikleri nelerdir?

Aslan burcu kadını özellikleri nelerdir sorusunun yanıtı veriliyor. Genel anlamda aslan burcu kadını her konuda iddialı oluşu ile biliniyor. Pek çok konuda kendisine güvenen asla burcu kadını, bunu çekinmeden de dile getirir. Büyük laflar eder ve kendisine olan güvenini de gözler önüne serer. Yalnız olmaktan korkmaz. Tıpkı doğada olduğu gibi aslan burcu kadını da zorluklarla tek başına mücadele edebilir. Hayatta kalma mücadelesinde tek olabilir.

Aslan Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Peki, tam olarak karakter özellikleri nedir? Kendini seviyor ve beğeniyor olmasının dışında, duygularını çok fazla ifade edemez. Karşı tarafa her durum ve koşulda mesafeli olmasını bilir. Aslan burcu kadınında her zaman garipsenen bir özellik vardır. Konuşmalarında ya da davranışlarında ölçüsüz olan, farklı olan bir durum vardır. Ancak kendisi bu durumları da abartısız ve normal bulur. Karakter anlamında kendisini beğeniyor oluşu, her konuda başarılı olacağını da düşündürür. Başarılı olmadığı konular için de kendisine bir neden bularak mutluluğunu sürdürmeye devam eder. Hatalar konusunda bahaneler yaratarak, hiçbir şeyin keyfini kaçırmasına izin vermez.

Aslan Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Fiziksel özellikleri nedir? Bakıldığında aslan burcu kadını fiziksel özellikleri arasında en bilinen geniş omuzlardır. İnce bacaklardır. Fiziksel anlamda iyi gözükür. Dikkat çekici bir fiziği vardır. Görüntüsü konusunda takıntılı olduğu için kilo verme eğilimi en fazla olan burçtur. Fiziksel anlamda da beğenilmekten hoşlanır. Bu sebeple bakımlıdır. En çok dikkat çeken fiziksel özelliği ise geniş omuzlar ve ince bacaklardır.

Aslan Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Aslan burcunun hangi özellikleri olumlu? Aslan burcu kadını olumlu özellikleri arasında neler var? Bakıldığında aslan burcu kadını için en önemli özellik, arkadaş canlısı olmasıdır. Az ya da çok tüm arkadaşları için son derece vericidir. Sevenlerini mutlu etmekten çok hoşlanır. Aslan burcu planlı bir burçtur. Olumlu sayılabilecek bu özellik, ne istediğini bilen özelliği ile birleştiğinde aslında başarılı bir burç olmasını sağlar. Aslan burcu kadını koruyucu kollayıcı bir kadındır. Çevresinde olan her kadını koruyup kollama konusunda isteklidir. Olumlu özelliklerine bakarak aslan burcu kadınının güçlü olduğunu da çıkarabilirsiniz. Her durum ve koşulda duygusuz ve güçlü gözükmeye çalışır.

Aslan Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Aslan burcu kadınının kendini beğenmesinin ego ile örtüşmesi olumsuz özellikleri arasında. Aslan burcu kadını olumsuz özellikleri dendiğinde ilk akla gelen budur. Ayrıca aslan burcu kadını yalan söylemek, kurgu yapmak konusunda oldukça başarısızdır. Bu durumda herhangi bir durumu kurtarma çabasının da ne yazık ki başarısızlık ile sonuçlanması söz konusudur. Olumsuz özellikleri arasında yer alan bu özellikler, günlük hayatında pot kırmasına da sebep olabilir. Olumsuz olan bir diğer özelliği ile kendisine olan güveninden kaynaklı, herkesle tartışmaya müsait olmasıdır. Bu sebeple genel anlamda laf sokan ve kavga etmeye olan eğilimi için olumsuz durumlara örnekler verilebilir.

Aslan Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik

Aşk hayatı konusunda bir sır küpüdür. Aslan burcu kadını aşk hayatı konusunda kimseye bir şey anlatmaz. Bu durum aile olduğunda da geçerlidir. Ailesi konusunda çok fazla konuşmaz ve kendisini sakınır. Aşk hayatına dair güzel şeyleri paylaşma konusunda istekli olabilir. Ancak bunun dışında olumsuz durumları paylaşmaz, fikir almaz. Çünkü her zaman kendisi doğru noktaya ulaşacağını bilir. Aslan burcu kadını cinsel hayatı konusunda ise partnerine göre baskın olmaz ister. Cinsel hayatında isteklidir ve başarılı olduğunu da duymak ister. Bu konuda da tatmin etmeniz halinde çok daha heyecanlı bir cinsel hayatınız olabilir.

Aslan Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatı konusunda iddiası devam eder. Girdiği her işte başarılı olacağını bilir. Başarılı olamayacağı konularda da hemen kendisini o ortamdan çeker. Kendisini hemen analiz ederek, sorun yaşamayacağı bir alanda bulunmak ister. Pratik ve eli hızlıdır. Bu özelliklerin gerektiği işlerde en iyi şekilde başarılı olabilir. Aslan burcu kadını iş hayatı konusunda verilen en önemli örnekler, lider özelliği olan bu burcun yönetici pozisyonlarında yer almasıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Burçlar & Astroloji