Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Titiz ve temiz oluşu ile bilenen başak burcu kadını özellikleri nelerdir? Başak burcu kadınının düzenli olması dışında dikkat çeken yanı ne?

Titiz ve temiz oluşu ile bilenen başak burcu kadını özellikleri nelerdir? Başak burcu kadınının düzenli olması dışında dikkat çeken yanı ne?

Evet, başak burcu dendiğinde ilk akla gelen temizlik oluyor. Başak burcu kadını özellikleri nelerdir? Temiz olması dışında bilinen özellikleri nelerdir? Siz başak burcunda hangi özellikleri görmeye alışkınsınız? İşte detaylar…

Başak Burcu Kadını Karakter Özellikleri

Başak kadınının karakter özellikleri arasında temizlik ile bağlantılı olan düzen var. Son derece düzenli, temiz olacaktır. Var olan dağınıklıktan hemen rahatsız olur. Ayrıca ev, ofis temizliği dışında düzenleme özelliği de vardır. Bulunduğu ortamda hemen karmaşık bir durum varsa düzeltmek, yerleştirmek ister. Toplu durmasını istemesi, o kargaşanın ortadan kalkmasını istemesi alışık olunan bir durumdur. Başak burcu ön yargısı en yüksek olan burçtur. Direkt olarak kesin kararlar verip, çok güç bir şekilde kararlardan dönerler. Birilerine karşı fikir sahibi olduktan sonra, bunun değişmesine izin vermez. Kendi kendini bildikleri ile doldurduğundan, uzun süre ön yargıları ile yaşayabilir. Geçici olması ise yine sadece kendi fikri ile olur. Kendisinin deneyimi ile var olan düşüncesinden vazgeçer.

Başak Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Fiziksel özellikleri, görünümü nasıldır? Başak burcu kadını fiziksel özellikleri arasında en genel yüzü var. Yüzü kemiklidir ve olduğundan büyük göstermeye müsaittir. Yüz hatlarının onu olduğundan daha olgun göstermesi söz konusu olabilir. Fiziksel özelliklerine dikkat eden bir burç olduğundan aynı zamanda güzel gözükmesi konusunda da isteklidir. Kendisine bakar ve fiziksel anlamda uzun boylu olabilir. Bacakları uzun bir kadındır. Kemikli yapısı vücudunun her yerinde belirgin olabilir.

Başak Burcu Kadını Olumlu Özellikleri

Olumlu özellikleri nedir? Başak burcu kadını olumlu özellikleri arasında ne istediğini bilen bir burç olması var. Net şekilde hedefe odaklanması onu başarıya götürür. Pek çok konuda eğer kendi isteği varsa, kimin ne dediğine de dikkat etmez. Kafasında her zaman bir planı vardır. Günlük hayatında disiplinlidir. Çalışma konusunda istekli olduğundan, okul ya da iş hayatında başarılıdır. Hedeflemiş olduğu konuya odaklanır ve hırsı ile mutlaka başarıya ulaşır. Bir şeyleri tartışarak yoluna sokmak ister. Bu sebeple bir sorun varsa konuşmak ister. Çok merhametli ve düşüncelidir. Ailesi konusunda fazlasıyla yardım sever biridir. Ailesine yük olmayan istemeyen ve sorumluluk almaktan korkmayan bir burçtur.

Başak Burcu Kadını Olumsuz Özellikleri

Başak burçları, çoğu zaman ön yargılı olduğundan birilerini dinleme  - anlama konusunda eksiktir. Her zaman kafasında kendisinin ne kadar haklı olduğu döner. Başak burcu kadını olumsuz özellikleri arasında bir şeyden hemen uzaklaşması da var. Arkadaşlarından hemen soğuyabilir. Bir durum olduğunda onları hayatından çıkarmaya müsaittir. Çok daha hızlı bir şeklide karar verme durumu olduğundan, hemen ön yargı ile dahi arkadaş çevresini temizleyebilir. Titiz ve düzenli olması, bu konuda başka insanları eleştirme hakkını onlara veriyor gibi düşünür. Bu sebeple düzenli ve temiz olmayan kişileri eleştirme konusunda da olumsuz hareket edebilir. 

Başak Burcu Kadını Aşk Hayatı ve Cinsellik

Başak burcu kadını aşk hayatı konusunda seçicidir. Ayrıca partnerine asla laf söyletmez. Başak burcunun titiz hareket etmesi, partneri konusunda da seçici olmasını gerektirir. Mutlaka o kişinin de temiz olmasını isteyecektir. Başak burcu kadını cinsellik konusunda ise partneri ile uyumludur. Genel anlamda çok fazla söz sahibi olmadığı bir cinselliği kabul edebilir. Duygusal anlamda bir şeylerin olması dışında, cinsel hayatı konusunda da temizliği elden bırakmaz. Genel anlamda temizlik konusunda titiz hareket ettiğinden, partnerini bu konuda sıkabilir. Ancak temizlik konusunda da cinsel hayatta çok fazla baskın olmadığından, diğer burçlar tarafından sevilen bir özellik olması da söz konusu olabilir.

Başak Burcu Kadını İş Hayatı

Başak burçları ne istediğini bilen, hırslı bir burç olduğundan iş hayatında başarılı olur. İş ortamı konusunda ise fazla samimi olmadan, herkesle mesafeli bir ilişki kurar. İş ortamında çok yakın ilişkiler olmadan, sadece işini yapmayı yeğler. Başak burcu kadını iş hayatı konusunda disiplinlidir. Titiz şekilde hareket ederek ve sorumluluk sahibi bir şekilde iş hayatını sürdürür. Patronları tarafından sevilir. Profesyonel çalışır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Burçlar & Astroloji