Hangi Burçların Rüyaları Çıkar?

Hangi Burçların Rüyaları Çıkar?

Kimi insanlar altıncı hislerinin güçlü olduğunu iddia ederler. Çoğu zamanda bunun doğru olduğunu görürüz.

Kimi insanlar altıncı hislerinin güçlü olduğunu iddia ederler. Çoğu zamanda bunun doğru olduğunu görürüz. Astrologlar rüyaların kendi alanları olmamasına rağmen burçlarla alakası olmadığını da söyleyememektedirler. Peki, bunun hiç astroloji ile bir ilgisi olup olmadığını düşünmüş müydünüz?

Burçların insanların karakterlerini şekillendirdiği bilimsel olarak kanıtlanamamış olsa bile birçok insan buna inanmaktadır. Kimi buna kalp gözünün açık olması diyebilir. Astroloji ile ilgilenenler ise buna evrenin hediyesi ya da evrenle kişinin kurduğu bağın güçlü olmasına bağlarlar. Bazı burçlar vardır ki özellikle rüyalarının doğru çıktığı çevreleri tarafından kabul edinilmiştir.

Hangi burçların rüyaları çıkmaktadır?

İlk burcumuz şüphesiz yay olacaktır. Burçlar ile ilgilenen insanlar buna şaşırmayacaktır. Çevresindeki tüm enerjiyi ve dengeyi diğer insanlara göre çok daha kolay algılayabilirler. Bu farkındalık onların bilinçaltlarına kadar girip onları etkiler.

Koç burcu hisleri kuvvetli bir diğer burçtur. Kolay kolay rüya görmez ve kolay kolay yanılmazlar. Bu burç gördükleri rüyaya mutlaka inanırlar ve gelecekten haber verdiğini düşünürler. Sadece kendileri hakkında değil en yakınları hakkında da çokça rüya görürler. Bu onlara hissettiği bağ ile evrenle olan kuvvetli bağın onlara yansımasıdır.

Eğer bir burç rüya günlüğü kullanacaksa o kesinlikle aslan ve balıktır. Bu konuda disiplinli ve kendilerinden eminlerdir. Kendi hisleri ve rüyaları kesinlikle rehber niteliği taşımaktadır onlar için. Aslan ve balık burçları çok sık rüya görürler. Bu burçlar kendi rüyalarını takip ettiklerinde doğru çıktıklarını görmüşlerdir.

Boş zamanların her zaman uyumak ya da yemek yemek isteyen boğa burçları için rüya görmek çok önemlidir. Genellikle rüyadan çok kabus görmektedirler. Maddi sıkıntıdan neredeyse en çok korkan burçtur. Buna rağmen rüyaları çoğu zaman doğru çıkmaktadır. Çok öngörülü ve gelecek planı yapan boğa burcu rüyalarda yanılmazlar.

Hangi burçların rüyaları doğru çıkmamaktadır?

Enerjileri çok yüksek olan kova burcu listemizin başında yer almaktadır. Gerçek dünyadan çok hayal dünyasında yaşamaya alışmış olan bu burç hayatlarında bile fantastik yaşarken rüyalarında tam tersi olmasını beklemek hiç doğru olmayacaktır. Olağanüstü hayalleri onun gerçekliğin dışına çıktığın en yüksek noktadır ve sıkıcı gerçeklikle asla uğraşmazlar.

İkinci burç istisnasız oğlak burcu olacaktır. Fal, rüya, burç gibi şeylerle işleri yoktur. Onlar rüyalarını bile hatırlamayan burçlardır. Kendilerine ve iş hayatlarına yarar sağlamayacak hiçbir ayrıntıyı kafalarında tutmayı sevmezler. En fazla kabuslarını hatırlayabilirler büyük ihtimal o da başarısız iş hayatı olur. Onların başka kabusları yoktur.

Akrep burcu tutkularını ve arzularını doruk noktasında yaşarlar. Bu yüzden rüyalarında gerçekleştiremedikleri ya da çok istedikleri fantezilerini, hayallerini veya düşüncelerini görme olasılıkları daha yüksektir. Çoğu kez kendi rüyalarını yönetip istedikleri rüyayı görmelerini sağladıklarını bile iddia ederler.

İkizler en az uyuyan burçlardan biridir. Rüyalarında bile kararsız olan bu burç uyumayı hiç sevmezler ve oğlak burcu gibi rüyalarını çabucak unuturlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Burçlar & Astroloji