Denizbank’tan Görülmemiş Kredi! 100 Bin TL Kredi!

Denizbank’tan Görülmemiş Kredi! 100 Bin TL Kredi!

Ekonomik olarak nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar bankalardan gelen kredi haberlerini takip etmeye devam ediyor. Pandemi koşulları ile birlikte nakit ihtiyacının arttığı bu süreçte banka kredilerini bir kurtuluş yolu olarak gören vatandaşlar

 

 

Ekonomik olarak nakit ihtiyacı duyan vatandaşlar bankalardan gelen kredi haberlerini takip etmeye devam ediyor. Pandemi koşulları ile birlikte nakit ihtiyacının arttığı bu süreçte banka kredilerini bir kurtuluş yolu olarak gören vatandaşlar her gün faiz oranlarını ve vade şanslarını hesaplayarak bankaların kredi paketlerine göz atıyor. Koronavirüs vaka sayılarında yaşanan artış ile birlikte tekrar kısıtlamaya giden ülkemizde bankalar, vatandaşlar için olabilecek en düşük faiz oranlarda kredi vermeye çalışıyor. Her gün kredi paketlerini duyuran bankalardan biri olan Denizbank ise duyurduğu son kredi paketi ile oldukça sevindirdi.

442136-753262271.jpg

100 bin TL kredi vereceğini açıklayan Denizbank bu pakette belirttiği faiz oranı ile birlikte oldukça iyi bir kredi şansı sunmaya hazırlanıyor. 100 bin TL’lik kredi için % 1,20 oranında faiz gösteren banka son zamanlarda açıklanan kredi paketleri içinden en düşük faiz oranını açıklayan banka oldu. Ayrıca diğer bankalarda Denizbank gibi 100 bin TL kredi paketlerini açıklarken, bu bankaların faiz oranları biraz daha yüksek olarak göze çarptı. Diğer bankalardan oldukça daha düşük faiz oranı uygulayacağını açıklayan Denizbank’ın kredi paketlerini ilginin oldukça yüksek olması bekleniyor.

 

% 1,20 Oldukça İyi Bir Faiz Oranı Olarak Görüldü

Son aylarda açıklanan banka kredi paketlerinde genellikle en düşük faiz oranlar % 1,40 civarlarını bulmuştu. Bu sınırı aşarak % 1,20 oranından faiz işletme kararı alan Denizbank birçok kullanıcısını memnun etti. KOBİ’li vatandaşlar için verilecek olan 100 bin TL’lik krediye başvurma işlemleri ise oldukça basit şekilde mobil internet bankacılık üzerinden de yapılabilmektedir. Denizbank’ın açıkladığı banka kredisinin diğer detaylarına gelmek gerekirse 36 ay vade şansının olduğu görülüyor. Vade şansının oldukça uzun olması yine bu kredinin diğer avantajlarından biri olarak görülüyor. İşte Kredinin detayları.

  • 100 Bin TL Kredi
  • Faiz Oranı % 1,20
  • Vade Şansı 36 Ay
  • Aylık Ödenecek Miktar 3 bin 472 TL
  • Toplam Ödenecek Miktar 126 bin 006 TL
  • Kredi Tahsis Ücreti Bin TL

Denizbank ile birlikte 100 bin TL kredi paketini açıklayan bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası’nın kredi paketinde de yine göze çarpan faiz oranı % 1,33 oranında görüldü. Türkiye İş Bankası’nın da KOBİ’li vatandaşlar için sunduğu kredi paketi düşük faiz oranı ile oldukça ilgi gördü. Yine İNG Bank ise % 1,65 faiz oranlı kredi paketini duyurdu.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.