Düşük Faizli 3 Ay Ertelemeli 10000 TL Kredi…! 36 Ay Vade…!

Düşük Faizli 3 Ay Ertelemeli 10000 TL Kredi…! 36 Ay Vade…!

Bankalardan vatandaşa sevindirici kredi haberi geldi. Üç ayrı banka tarafından açıklanan kredi paketlerinde limit 10 bin TL ile sınırlı olurken düşük faiz oranları ise sevindirici oldu. Yapı Kredi Bankası, İNG Banka ve Garanti BBVA tarafından açıklanan

 

 

Bankalardan vatandaşa sevindirici kredi haberi geldi. Üç ayrı banka tarafından açıklanan kredi paketlerinde limit 10 bin TL ile sınırlı olurken düşük faiz oranları ise sevindirici oldu. Yapı Kredi Bankası, İNG Banka ve Garanti BBVA tarafından açıklanan bu kredi paketleri ile birlikte vatandaşların nakit ihtiyacının bir nebze rahatlatılması hedefleniyor. Bu bankaların kendi aralarında yaptıkları anlaşma gereğince varılan kredi paket detayları üç banka nezdinde farklılıklar gösterdi. Şubeye gitmeye gerek kalmadan anında başvuru yapılabilecek olan bu krediler için mobil internet bankacılığı ve SMS yollu başvurular yapılabilmekte. İşte kredi paketlerini açıklayan üç bankanın paket detayları.

442136-753262271.jpg

İNG Bank 10 Bin TL Kredi

Kredi paketlerini açıklayan bankalardan olan İNG Bank 10 bin TL’lik kredi paketini duyurdu. Duyurulan pakete göre 36 ay vade şansı vatandaşa sunulabilecekken, faiz oranı ise % 1,44 olarak işlem görecek. Buna göre 10 bin TL’lik kredi paketi için toplam ödenecek miktar 13 bin 564 TL olacak. Aylık 375 TL ödeyecek olan vatandaşlar uzun süreli vade şansından dolayı zorlanmayacaktır.

 

Türkiye İş Bankası % 1,40 Faiz Oranlı Kredi

10 bin TL’lik kredi paketlerini açıklayan üç banka arasından en düşük faiz ile işlem yapan banka olan Türkiye İş Bankası’nın düşük faiz oranı % 1,40 olarak açıklandı. 36 aylık vade şansını kendi paketinde de sunan İş Bankası 10 bin TL için toplam geri alacağı miktarı 13 bin 458 TL olarak duyurdu. Bu bankalar arasından en uygun olan krediyi veren Türkiye İş Bankası kredisi için aylık ödenecek tutar ise 372 TL olacak.

 

Garanti BBVA 36 Ay Vade Şansı Sunuyor

Vatandaşın nakit ihtiyacına dönük kredi paketlerini açıklayan bankalardan biri olan Garanti BBVA ise açıkladığı kredi ile üç banka arasından en yüksek faizli krediyi veren banka oldu. 10 bin TL’lik kredi için % 1,84 faiz işlemi uygulayacak olan Garanti Bankası diğer bankalar gibi 36 ay vade şansı sunuyor. Açıklanan detaylara göre Garanti BBVA kredisi için vatandaşın geri ödeyeceği toplam miktar, 14 bin 649 TL olacak. Aylık ödemesi 405 TL olan Garanti Bankası kredisinin şartları diğer iki bankaya göre biraz daha zorlayıcı olsa da yine çok uygun bir kredi olarak görüldü.

Tüm bu bankaların kredi başvurularını yapmak için mobil internet bankacılığı kullanılabilmekte ve kredi başvurusu ile nakit para anında hesaba düşmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.