Halkbank’tan 10 bin tl kredi desteği! Şimdi al 9 ay erteleme ile 2021 eylül ayında öde!

Halkbank’tan 10 bin tl kredi desteği! Şimdi al 9 ay erteleme ile 2021 eylül ayında öde!

Halkbank 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren ‘’Sosyal Hayatı Destek Paketi’’ kredi kampanyaları ve faiz oranlarında değişiklikler yaptı.

 

Halkbank 1 Aralık 2020 tarihinden itibaren ‘’Sosyal Hayatı Destek Paketi’’ kredi kampanyaları ve faiz oranlarında değişiklikler yaptı. Bunların içinde bulunan en önemli kampanya ise kredi başvurusunda bulunarak, başvurusu kabul edilen vatandaşlar paralarını şimdi alırken ödemesini 2021’in Eylül ayı itibari ile yapmaya başlayacaktır. Yani bu kredi desteği ile 9 ay ertelemeli ödeme fırsatlarından faydalanacaklar. Kredi desteği ile ilgili ayrıntılar...

2.webp

Pandemi süreci sebebi ile ekonomik olarak yaşanan sıkıntılar tüm hızı ile sürerken bu süreçte zorluk çeken bireylerin en büyük yardımcısı kamu bankalarının sağladığı sosyal hayatı destek kredisi fırsatları oldu. Devlet bankaları arasında bulunan Halkbank, Ziraat Bankası ve Vakıfbank birçok sosyal hayatı destek kredisi kampanyasını vatandaşlara sunmuştu. 

Bu sosyal destek paketlerinden bir tanesi de ‘’Halkbank Tatil Destek Paketi’’ oldu. Banka birde yakın zamanda ‘’Sosyal Hayatı Destek Paketi’’ kredi fırsatını güncelledi. Yapılan değişiklikler arasında aylık ödeme planı ve ihtiyaç kredisi faiz oranı yer aldı. 

HALKBANK'TAN ŞİMDİ AL 2021 EYLÜL AYINDA ÖDE TATİL DESTEK KREDİ PAKETİ 

Halkbank yaptığı açıklamada "Bankamızın anlaşmalı olduğu seyahat acentelerinden yapacağınız tatil paketi satın alımlarınız durumunda konaklama ücreti en az 8 bin lira olmak halinde, toplamda 10 bin liraya kadar 6 ay herhangi bir ödeme yapmadan 3 yıl vade seçeneğiyle kredilerden yararlanabilirsiniz.’’ ifadelerine yer verdi.

Ayrıca kredinin % 80’lik kısmı konaklama ücreti olarak seyahat acentesine verilecek olup, geriye kalan % 20’lik tutar ise tatil giderleri için hesabınıza yatırılacaktır. Kredinin ilk taksit ödemesi seyahat acentesi ve ikinci taksit ödemesi ise bankamız tarafından yapılacaktır. Sizin taksit ödemelerinizse 9 ay ertelemeli olarak ödenmeye başlayacaktır. Bu durumda çekeceğiniz kredinin aylık faiz oranın 1,21 olarak belirlenmektedir"  şeklinde açıklama yaparak 9 ay ertelemeli ihtiyaç destek kredisi ayrıntıları hakkında bilgi verdi. 

HALKBANK’TAN TATİL DESTEK KREDİSİ!

Turizm sektörünü canlandırmak amacıyla sunulan destek kredisi paketleri içerisinde bulunan tatil kredi fırsatları için başvurular ETS TUR, JOLLY TUR, TATİLBUDUR, SETUR, TOURİSTİCA, GEZİNOMİ, TATİLSEPETİ gibi seyahat acenteleri için geçerli olacaktır. 

Bu seyahat acentelerinin otel ve konaklama hizmetlerini satın alma aşamasında kredi başvurusunda bulunmak istediğinizi belirtmeniz kredi fırsatlarından yararlanmanız için yeterli olacaktır. Başvuruda bulunurken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli kısımsa Halkbank, Vakıfbank ve Ziraat Bankası’nın maaş müşterisiyseniz müşterisi olduğunuz banka şubesini seçmeniz ya da ‘’ Bireysel Emeklilik’’ müşterisiyseniz o banka şubesini seçmeniz gerekir. 

Başvurularınızın onaylanması durumunda SMS ile bilgilendirilerek kredi onayınız iletilecektir. Bu mesajın iletiminden 72 saat sonrasında internet veya mobil bankacılık üzerinden sağlanan kredi teklifini onaylamanız veya bulunduğunuz yere en yakın banka şubesine giderek kredi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz gerekecektir. 

DESTEK KREDİ BAŞVURUSU NASIL VE NEREDEN YAPILIR?

Halkbank internet bankacılığı kullanıcısı olan bireyler hesaplarına giriş yaparak şu sırayı takip etmeli; Kredi - Bireysel Kredini Kullan - Onaylı Tatil Destek Kredisi. Bu aşamalar ile kredi başvurularını tamamlayabilirler. 

Halkbank mobil şubesi ile başvuruda bulunacaklar ise şu sırayı takip etmeli; Krediler - Yeni Kredi Başvurusu ve Sorgulama - Başvurularım - Onaylı Tatil Destek Kredisi. Bu aşamalardan sonra destek kredisi başvuru formu tamamlanarak başvuru işlemi yapılabilecektir. 

Halkbank’tan Aralık 2020 Ekonomik İstikrar ve Kredi Kampanyaları

Halkbank Aralık ayı kredi fırsatlarını açıkladı. Banka tarafından ev sahibi olacak ve acil nakitte sıkışan banka müşterilerine kredi fırsatları sunuluyor. Aralık ayı itibari ile uygulanacak kredi fırsatları konut ve ihtiyaç kredisi alacaklar için ayrıntılı olarak güncellendi. Halkbank'ın resmi internet sitesinden yapılan kampanya duyurusu ile nakitte sıkışan maaş müşterilerine, meslek gruplarına veya emeklilere özel paketler olduğu bildirildi. Ev sahibi olmak isteyenler için canım evim ve hesaplı evim kredi paketleri sunuluyor.

Halkbank kendi müşterilerine bu ay için farklı kredi paketleri sunuyor. Ev sahibi olmak isteyen ya da acil nakitte sıkışan müşterileri için sağlanacağı açıklanan bu kredi paketleri farklı özellikte fırsatlar sağlıyor. Bankanın sunduğu fırsatlar arasında ise taşıt kredileri için özel bir kampanya yer alıyor. 

 

 

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİ PAKETLERİ

Halkbank sunduğu ihtiyaç kredi desteği bireylerin meslek ve çalışma durumlarına göre belirleniyor. Bir de Halkbank maaş müşterisi olan çalışanlara da özel bir paketle kredi fırsatı sunuyor. 

Halkbank tarafından ihtiyaç destek kredisi ve ekonomik istikrar paketi kampanyaları sunuluyor.

Aralık Ayı Ekonomi İstikrar Paketi Kampanyası:

Sağlık Çalışanlarına,

Kamu Çalışanlarına,

Maaş Müşterilerine,

Profesyoneller ve Özel Sektör Çalışanlarına,

 Emeklilere sunuluyor.

İhtiyaç Kredi Kampanyaları:

Tatil Destek Kredisi,

 Sosyal Hayatı Destek Kredisi,

Eczacı İhtiyaç Kredisi,

Maaş Müşterilerine için Kredi,

Özel Sektör ve Kamu Çalışanlarına Kredi,

Mini Emekli Kredisi,

Vefa İhtiyaç Kredisi,

Mutlu Emekli Kredisi vb. kampanyalar

Konut Kredisi İçin Kampanyalar: 

Hesaplı Evim Konut Kredisi,

Canım Evim Konut Kredisi,

Vefa Konut Kredisi,

Enflasyona Endeksli Konut Kredisi

BU KREDİ KAMPANYALARINDAN NASIL YARARLANILIR?

Bankanın Aralık ayı için sunduğu kredi fırsatlarından yararlanmak isteyen bireyler kendileri için en uygun kredi paketini belirledikten sonra bankanın resmi internet sitesi üzerinden kredilere ait bütün detaylar hakkında bilgi edinebilirler. Başvurular internet ve mobil bankacılığının dışından şubelere giderek de yapılabilir. 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.