İNG Bank’tan Kaçmayacak Konut Kredisi! 10 Yıl Vade Şansı!

İNG Bank’tan Kaçmayacak Konut Kredisi! 10 Yıl Vade Şansı!

Konut almak isteyen vatandaşlar bankalardan açıklanan kredilere karşı yoğun bir talebi devam ediyor. Var olan bir miktar birikmiş parasını konut için peşinat olarak kullanmak isteyen vatandaşlar, geriye kalan ödemeleri ise banka kredilerinden

 

 

Konut almak isteyen vatandaşlar bankalardan açıklanan kredilere karşı yoğun bir talebi devam ediyor. Var olan bir miktar birikmiş parasını konut için peşinat olarak kullanmak isteyen vatandaşlar, geriye kalan ödemeleri ise banka kredilerinden destek alarak yapma fikrindeler. Bu isteğe dönük tüm bankalardan konut kredisi için detaylar paylaşılırken İNG Bank’ın konut kredisi detayları oldukça ilgi görecek cinsten. İNG Bank dışında Akbank, Türkiye İş Bankası ve Vakıf Katılım’da yine oldukça uygun faiz oranları ile konut kredisi paketlerini açıklayan bankalardan oldular. Bu kredilerin 10 yıllık ödeme planına göre oluşturulacak olması birçok vatandaşı mutlu ederken, kredilere dönük rağbetin sebebi ise bu uzun yıllara yayılan vade şansı ile doğru orantıda olmaktadır.

 

İNG Bank Konut Kredisi

konut-kredisi-kimlere-verilmez.jpg

Açıklanan konut kredisi detayları içerisinden en uygun kredi fırsatını açıklayan İNG Bank’ın 200 bin TL’lik krediye istediği faiz oranı % 1,29 oldu. Düşük faiz oranı ile işlem görmeye başlayacak olan İNG Bank’ın bu kredi paketine taleplerin daha çok yoğunlaşması bekleniyor. İşte İNG Bank’ın konut kredisi detayları.

ing-bank-konut-kredisi-faiz-indirimi-yapti-h12082-145f6.jpg

Alınacak Tutar: 200 Bin TL

Bankaya Ödenecek Tahsis Tutarı : 1000 TL

Faiz Oranı: % 1,29

Ekspertiz Ücreti: 850 TL

Vade Sayısı: 120 Ay (10 Yıl)

Aylık Ödenecek Taksit Miktarı: 3 Bin 285 TL

Toplam Geri Ödenecek Para Miktarı: 396 Bin 457 TL

İNG Bank konut kredisi için en uygun faiz oranıyla kredi veren banka olurken. Bazı başka bankalardan da uygun faiz oranlı konut kredisi detayları açıklandı. Buna göre Akbank % 1,34 faiz oranıyla 200 bin TL kredi şansı sunarken yine 120 ay vade ile taksitler şeklinde geri ödeme alacak. Bir diğer uygun faiz oranlı kredi veren bankalardan olan Türkiye İş Bankası ise konut kredisi için faiz oranını % 1,35 olarak açıkladı. Yine diğer bankalar gibi 120 ay vade (10 yıl) şansı tanıyan Türkiye İş Bankası ekspertiz ücreti olarak bin 150 TL fiyat açıkladı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.