Birkaç Hafta İçinde 3 Yaş Gençleşmek Mümkün!

Birkaç Hafta İçinde 3 Yaş Gençleşmek Mümkün!

Ameliyatsız, ağrısız, çok fazla bir şeylere ihtiyaç duymadan 3 yaş gençleşmek ister miydiniz? Elbette ki 3 yaş gençleşmek herkesin isteyebileceği bir şeydir. Üstüne ağrısız ve çok uğraşmadan 3 yaş gençleşme çok rağbet görecek bir öneridir.

 

 

Ameliyatsız, ağrısız, çok fazla bir şeylere ihtiyaç duymadan 3 yaş gençleşmek ister miydiniz? Elbette ki 3 yaş gençleşmek herkesin isteyebileceği bir şeydir. Üstüne ağrısız ve çok uğraşmadan 3 yaş gençleşme çok rağbet görecek bir öneridir. Üstelik sadece 20 hafta içerisinde 3 yaş gençleşip oldukça etkileyici bir cilde sahip olmanızda mümkünken bunu kaçırmak akıl karı olmayacaktır.

xen-etkili-yuz-yogasi-hareketleri-jpg-pagespeed-ic-xp0gupwni6.webp

Hiçbir krem, maske vb. bir şeye ihtiyaç duymadan son yılların trendi olan yüz yogası ile 3 yaş gençleşmek mümkün. Birçok ünlü ismin de kullandığı bu yöntem oldukça basit egzersizler gerektirirken, fazla zaman harcamaya da gerek duyulmamaktadır. Cildin durmaya yaklaşan tüm sinirlerini uyandırmaya dönük olan yüz yogası ile birlikte daha sağlık, canlı ve genç bir yüze sahip olmak mümkün. Ayrıca 20 haftalık bir süre için 3 yaş gençleşmeden bahsederken bunu düzenli bir şekilde yaşamın bir parçası getirdiğinizi takdirde çok daha genç görünmeniz içten bile olmayacaktır. Örnek verecek olursak yüz yogası ile Kardashian kardeşlerin 10 yaş daha genç göründükleri gerçeği yüz yogası ile ortaya çıkmıştır. Şimdi buradan hareketle sizin için 3 yaş gençleştirici bazı ipuçlarından bahsedeceğiz.

 

5 Basit Yüz Yogası Egzersizi

Düzenli ve devamlı yapacağınız 5 basit yüz yogası egzersizi ile kısa sürede sonuç almanız mümkün hale gelecektir. Bu egzersizleri ne kadar etkili ve düzenli yaparsanız o kadar sağlıklı ve genç bir yüze sahip olursunuz. Her sabah 20 dakikalık bir sürece yayarak yapabileceğiniz bu egzersizler sizler için büyük bir zaman kaybı yaratmayacağı gibi ilk birkaç haftada faydasını görmeye başladıkça daha ciddi şekilde buna eğilip bu egzersizleri yapmanızda kaçınılmaz olacaktır. Dilerseniz her sabah 20 dakikanızı ayıracağınız bu 5 egzersizi anlatmaya başlayabiliriz.

  • Dudaklarınız kapatıp yanaklarını içe çekin ve 15 saniye böyle bekletin. Her 15 saniyede bir 5 saniye bekleyip bu egzersizi tekrar edin.
  • Kaşlarınızı dik tutun ve dudaklarınızı öpüyormuşsunuz gibi büzüştürün.
  • Dik oturup karşıya bakın ve sadece gözleriniz ile tavana bakmaya çalışın. Bunu yaparken kesinlikle vücudunuz gözlerden başka hiçbir bölgesi hareket etmemelidir.
  • Ağzı kapalı tutarak derin nefes alın ve nefesi ağızda bir sol yanakta bir sağ yanakta toplayın. Bu egzersizi aralıklarla birkaç dakika tekrarlayın.
  • Başınızı oturduğunuz yerde arkaya doğru yatırın ve tavana bakın. Bu pozisyonda dudaklarını büzüştürerek 15 saniye kadar bekleyip 5 saniye mola verin ve tekrar edin.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.