Brezilya Fönüne Dair Bazı Merak Edilen Bilgiler!

Brezilya Fönüne Dair Bazı Merak Edilen Bilgiler!

Kadınlar saç bakımına ciddi şekilde önem vermektedir ve bu bağlamda saça ısıl işlem uygulayarak fön çekme veya saçı düzleştirme yoluna girebilirler. Sürekli saçı düzleştirmek veya fön çekmek bazen saça ciddi zararlar verirken

 

 

Kadınlar saç bakımına ciddi şekilde önem vermektedir ve bu bağlamda saça ısıl işlem uygulayarak fön çekme veya saçı düzleştirme yoluna girebilirler. Sürekli saçı düzleştirmek veya fön çekmek bazen saça ciddi zararlar verirken buna harcanan zaman ise ekstradan can sıkıcı olabilmektedir. Bu içerikte bahsedeceğimiz Brezilya fönü ile tüm bu sorunları en aza indirgeme şansına sahip olacaksınız.

3bhpp-1571490314-0983.png

Brezilya fönü kısa süreli ve sürekli saça fön çekme veya düzleştirme işlemlerinden kurtaran bir uygulamadır. Brezilya fönü ile bu tür işlemlere sürekli zaman harcamak zorunda kalmayacaksınız. Uzun süreli bir uygulama etkisi olması sebebiyle tercih edilen Brezilya fönü günlük fön çekme gibi dertlerden kurtarıcı olabilmektedir. Ayrıca Brezilya fönü diğer fönler gibi ısıl işlem sebebiyle oluşacak olan hasarları da ortadan kaldırmaktadır.

5c8db77a45d2a09e009dc260.jpg

Diğer fön işlemlerinde saça verilen ısı ile birlikte saç diplerinde zayıflama ve saç köklerinde sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Oysa Brezilya fönü hem ısıl işlem ile saça şekil verip bu şeklin uzun süreli dayanmasına olanak verir, hem de saç bakımına da etki ederek böylesi zayıflama veya köklerin incelmesine karşı koruma sağlamaktadır. Saçları sürekli kabaran veya elektriklenen kişiler için mucizevi bir etki yaratan Brezilyan fönünün kullanarak bu dertlerden kurtulmanız mümkün hale gelebilmektedir.

maxresdefault.jpg

İki arındırma işleminden geçen saçlarda iki kez arındırma ve bakım şampuan uygulaması yapılmaktadır. Bu işlemden sonra yapılan bakım işlemleri ile birlikte saç 24 ila 72 saat arasında bu bakıma maruz bırakılır ve son olarak ısıl işlem uygulanarak Brezilya fönü tamamlanmış olur. Ayrıca gerekli uygulamaları ve saç bakımlarını uzmanlar tarafından önerildiği gibi yapmanız halinde 3 ila 6 ay arasında Brezilya fönünü kullanabilme şansına erişebileceğiniz unutmayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.