Kalçasını Estetikle Büyüten Ünlüleri Duyunca Şaşıracaksınız! Kalça Estetiği Yaptıran Ünlüler

Kalçasını Estetikle Büyüten Ünlüleri Duyunca Şaşıracaksınız! Kalça Estetiği Yaptıran Ünlüler

Kylie Jenner'dan Rihanna'ya pek çok ünlünün kalça büyütme operasyonu ile kalçalarını hacimlendirdiğini biliyor muydunuz? Bu nedenle insanların garipsediği ancak görünüm bakımından büyük fark yaratan kalça estetiğine değineceğiz.

Fiziksel güzellik denilince akla gelen birkaç görüntü mevcuttur. Bunlar arasında kalçanın önemi şüphesiz tartışılmayacaktır. Özellikle de ünlülerde görmekte olduğumu ölçülü fizik ve estetik görünüm sonucu kalça büyütmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Çeşitli estetik operasyonlarla mümkün olan kalça büyütme işlemi ile istediğiniz görünüme kavuşabiliyorsunuz. Ancak kalça büyütmek bir anda olabilecek bir işlem değil. Bunun için operasyonu yapacak doktordan vücudunuzdaki yağ dokularına kadar pek çok faktör bulunuyor. Yağ enjeksiyonu ve silikon implant yöntemi ile dışarıdan bakıldığında anlaşılmayacak kadar güzel kalçalara sahip oluyorsunuz. Son zamanlarda ortaya çıkan bir yeni operasyon türü ise ünlülerin kalçalarının aynısını kişiye yapmak oluyor. Eğer Kim Kardashian veya farklı bir ünlünün kalçasına sahip olmak istiyorsanız bunu belirtiyorsunuz ve ardından heyecanlı süreç başlıyor. Peki bu mümkün mü? İstediğiniz kişinin kalçasına estetik operasyonlarıyla sahip olunabilir mi? Eğer bu doğru ise kadınların önemli bir kısmı bıçak altına yatmaya hazır. Ancak konuyla ilgili bilinmeyenleri aydınlatarak sizlerin kalça büyütme ve hacimlendirme operasyonuna karar vermeden önce bir kez daha düşünmenizi sağlayacağız.

Ünlüler Kalçasına Sahip Olabilir miyiz?

Ünlüler kalçasına sahip olmak demek, estetik operasyonu geçirmek demek oluyor. Bunun için doktorunuzla görüşerek çeşitli işlemlerin başlaması için onay vereceksiniz. Elbette burada bazı detaylar konuya hakim olmanızı sağlayacak. Basenlerde biriken yağ liposuction yöntemi ile alınıyor. Böylelikle sizlerin de düşüneceği üzere dilediğiniz ünlünün kalçasına göre uygun noktalara yağ enjekte edilmektedir. Daha dolgun ve daha derin bir kalçaya sahip olmak istiyorsanız gereken yağ enjeksiyonu haliyle daha fazla olacaktır. Bu konuda basenler başta olmak üzere karnınız, beliniz ve sırtınızdaki yağlardan faydalanacağız.

Kalça Estetiği Yaptıran Ünlüler

Kalça estetiği yaptırarak memnun kalmış ve bu konuda nam salmış bazı ünlülerin olduğu bilinmekte. Ancak kimse yaptığı estetiği paylaşmadığından bu konuda çok fazla örnek bilinmiyor. Kristina Karissa, Nicki Minaj, Kylie Jenner, Jenna Jamesson, Rihanna ve Rosa Acosta gibi ünlülerin kalça estetiği yaptırdığı bilinmektedir. Günümüzde pek çok ünlü kalçasındaki değişime rağmen estetik yaptırdığını reddetse de bizler geçmişteki değişimlerinde ötürü onların kalça estetiği yaptırdığını anlayabiliyoruz. Bu estetiği yaptıranların yeni halinden memnun olduğu görülüyor. Üstelik istedikleri forma kavuştukları için kalçalarını sergilemekten de çekinmiyorlar. 

Kalçanın en az cilt, göğüs, bel gibi çekici noktalar kadar önemli olduğu biliniyor. Bu nedenle ülkemizde de her sene birçok kadın kalça büyütme estetiği yaptırıyor. Dünya çapında popülerleşmekte olan estetik operasyonları arasında belki de etkisi en fazla hissedilen işlemlerden biri.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.