Tüyleri Doğal Yöntemlerle Azaltmak Mümkün! Nasıl Mı?

Tüyleri Doğal Yöntemlerle Azaltmak Mümkün! Nasıl Mı?

Kadınların en çok dert ettiği konulardan biri olan tüylere karşı çözümler genellikle hep geçici periyodik şeyler olmaktadır. Kalıcı olarak tüylerinden kurtulmak isteyen kadınların başvurduğu yöntemlerden biri de epilasyon vb. yollar olabilmektedir.

 

 

Kadınların en çok dert ettiği konulardan biri olan tüylere karşı çözümler genellikle hep geçici periyodik şeyler olmaktadır. Kalıcı olarak tüylerinden kurtulmak isteyen kadınların başvurduğu yöntemlerden biri de epilasyon vb. yollar olabilmektedir. Bazen etkili sonuçlar vermeyen tüm bu yöntemlere karşı tüylerin hafifletilmesi veya azaltılması diğer yöntemleri de daha etkili kılabilmektedir. Ayrıca tüylerini azaltmak isteyen erkekler de bu yöntemlerin bazılarından faydalanabilmektedir.

Tüylerden kurtulmak için kullanılan birçok yöntem tüylerin daha sertleşmesine ve gürleşmesine sebep olabilmektedir. Bu içerikte bahsedeceğimiz bazı yöntemler ile hem bu soruna çözüm bulmuş olacaksınız hem de periyodik olarak aldırdığını kıl ve tüylerde kullandığınız yöntemlerin etkisini arttıracaksınız. Lazer gibi para gerektiren çözümler yerine kullanabileceğiniz bu doğal yolların sırlarını hazırsanız sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi bahsedeceğimiz bu doğal yollu tüy azaltma işlemini erkeklerde gönül rahatlığıyla kullanabilir. Tüy sayıda ciddi azalmalara sebep olan bu doğal çözümün etkilerini kısa sürede fark etmek mümkün olacaktır.

 

Tarifimiz İçin Gerekli Malzemeler, Hazırlanışı ve Uygulaması

Mucize tarifimizi için gerekli olan malzemelerimiz oldukça basit bulunan şeyler; 2 tane limon ve 1 yemek kaşığı tuz işimizi görecektir.

Hazırlanışı ve uygulaması oldukça basit olan mucizevi tarifimiz için iki limondan çıkan suyu ve bir kaşık tuzu karıştırın. İyice karıştırdıktan sonra artık tarifimiz uygulamaya hazır hale gelecektir. Bu tarifi uygulamak adına ilk olarak tüylerin azaltılması düşünülen yere epilasyon aleti veya ağda ile gerekli müdahaleyi yapın. Kılları aldıktan sonra bu bölgeye hazırladığınız karışımı sürüp yarım saat bekletin. Ardından bu bölgeyi yıkayın. Ağda ve epilasyon aleti ile aldığınız kıl-tüy sonrası ilk üç gün bu tarifi bu şekilde uygulayın.

 

Dikkat Edilmesi Gerekilenler

dogal-tuy-azaltici-yontem.jpg

Öncelikle bu tarifi uygulamak için ağda veya epilasyon aletinin kullanılması gereklidir. Jilet vb. aletler ile alınan bölgelere bu tarifi uygulamak hiçbir etki yapmayacaktır. Bu tarif kısa sürede etkisini göstermeye başlayacak ve hem kıllar geç çıkmaya hem de az çıkmaya başlayacaktır. Limonun asidik özelliği kıl köklerini zayıflatarak etkisini gösterecektir. Ayrıca tüy alma işleminden sonraki ilk uygulamada birazcık yakıcı bir etki hissetmeniz oldukça doğal olacaktır.

Bu tarif kıl ve tüylerin sayısını azaltırken bir diğer etkisi ise kıl dönmesi veya batık gibi sorunlara karşı çözümcül olması. Bu tarif sayesinde böylesi sorunlardan da kurtulmanız uzun vadeli olarak mümkündür.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.