Aylar Sonra Beraber Fotoğraf Paylaştılar! Hadise ve Kaan Yıldırım Sonunda Barıştı!

Aylar Sonra Beraber Fotoğraf Paylaştılar! Hadise ve Kaan Yıldırım Sonunda Barıştı!

Hadise ve Kaan Yıldırım aşkı tekrar başladı. İkilinin birbirini hala sevdiği biliniyordu. Neyse ki araları bir süre sonra düzeldi ve birlikteliklerine devam ediyorlar. Hadise sevgilisi ile olan fotoğrafını Instagram'dan paylaştı.

Uzun süredir dillerden düşmeyen iki isim Hadise ve Kaan Yıldırım'ın barışması büyük ses getirdi. Hadise'nin daha önce yapmış olduğu paylaşımda ikilinin ayrılığı duyurulmuştu. Her şeyin aşk olmadığı vurgulanırken, ayrılık sonrası iki ünlünün takipçileri de bu ayrılıktan üzüntü duymuştu.

Ayrılıkları Çok Üzmüştü

Pandemi döneminden hemen önce sevgili olmuşlardı. Birlikte kalmaları ve beraber attıkları fotoğraflarla aralarındaki aşk dedikodularını doğrulayan ünlü isimler, zaman içerisinde büyük bir aşkın fitilini ateşlediler. Ancak zaman geçtikçe bazı sorunlar meydana geldi. Bu sorunlar ertelendikçe büyüdü ve iş ayrılmaya kadar gitti. Ayrılıkları da en az aşkları kadar ses getirdi diyebiliriz. Ayrılmalarından hemen önce Hadise koronavirüse yakalanmıştı. Mecburen evleri ayırmak zorunda kaldılar. Bu süreç boyunca da aralarındaki tartışmanın sonu gelmedi diye düşünülüyor. Daha sonra Hadise Instagram hesabından yaptığı paylaşımda aralarındaki ilişkinin bittiğini duyurdu.

Hadise ve Kaan Yıldırım'dan Aylar Sonra Fotoğraf!

Birliktelikleri tekrar başlayan Hadise ve Kaan Yıldırım ikilisi, aylar sonra beraber fotoğraf paylaştı. Takipçileri barışma haberinden sonra bu duruma da pozitif karşılık verdi. Sosyal medyada milyonlarca insana hitap eden iki isim, aralarındaki aşkı gizlemiyor. Her ne kadar Kaan Yıldırım'ın biraz daha gizli yaşadığı görülse de Hadise'nin bu konuda takipçilerine karşı daha açık olduğu görülmekte.

adsiz3.jpg

Barışmaları Herkesi Mutlu Etti

Severek ayrıldıkları için iki tarafında içinde ukte kaldığı düşünülüyor. Öyle ki takipçileri ve onları yakından takip eden herkesin üzülerek karşıladığı bir haberdi. Ancak beklenen gerçekleşti ve ikili aralarındaki buzları eritti. Ayrı kaldıkları ayların aşklarını ateşlediği ve özlemlerini arttırdığı görülüyor. Instagram hesabı üzerinden paylaştıkları fotoğrafta da oldukça anlamlı bir poz verdiler.

Ayrılıklarından 2020'yi Sorumlu Tuttu

2020 yılındaki psikolojik sıkıntıların esiri olduğunu belirten Hadise, duygularını yoğun yaşadığı için böyle bir olayın gerçekleştiğini belirtti. Ayrılığın ani gelişmesinden ötürü iki tarafın aralarındaki aşk barışmalarını sağladı. Eğer birbirlerine karşı bu kadar yoğun hisler beslemeselerdi barışmalarına çok fazla imkan yoktu. İki aşığın arasındaki ilişki magazin gündemiyle ilgilenen herkesin dikkatini çekti.

Fotoğrafı Hadise Paylaştı

Öte yandan ayrılık haberini duyuran Hadise, barışma müjdesini de kendisi duyurdu. Fotoğrafı da sosyal medya hesabından kendisi paylaştı. Böylelikle ilişkinin mimarı ve sözcüsü olan güzel şarkıcının mutlu olduğu her halinden belli oluyor.

Beraber Proje Üretebilirler

Hadise'nin çıkaracağı yeni parçalardan birine klip çekileceği ve iki aşığın da klipte oynayacağı iddia ediliyor. Eğer bu iddia gerçekleşir ise klipli parçanın şimdiden milyonlarca kez izleneceğini söyleyebiliriz. Kaan Yıldırım mesleği gereği oyunculuk anlamında klipte oldukça iyi oynar. Özellikle de aşkı Hadise ile beraber klipte yer alırsa ikilinin takipçileri başta olmak üzere milyonlarca insan bu klibi izleyecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.