Ünlü Oyuncuya Tecavüz Şoku! Yönetmenin Yaptıklarını Yıllar Sonra İtiraf Etti!

Ünlü Oyuncuya Tecavüz Şoku! Yönetmenin Yaptıklarını Yıllar Sonra İtiraf Etti!

25 yaşındaki ünlü oyuncu Milena Radulovic, yaşamış olduğu tecavüz olayını yıllar sonra duyurdu. Sırbistan halkı bu olay karşısında tecavüzcü yönetmene tepkisini ortaya koyarken siyasiler de cesaretinden ötürü Radulovic'i tebrik etti.

Güzel ve ünlü oyuncu Milena Radulovic'in sözleri dünya magazin basınında yankı buldu. Günümüzde oyuncuların ve sanat dünyasının maruz kalmakta kurtulamadığı taciz ve tecavüz vakalarına bir yenisi daha eklendi. Yıllar sonra gelen itiraf boma etkisi yarattı. 68 yaşındaki ünlü yönetmen tarafından bundan seneler önce tecavüze uğradığını itiraf eden Radulovic, bu olayı kimselere anlatamadığını ve çaresiz kaldığını ifade etti. İddiaya göre tecavüz eden yönetmenin kim olduğu da ortaya çıktı. Yönetmenin adını vererek konuştu ve her şeyi gerçekliğiyle ortaya döktü.

Milena Radulovic Tecavüze Uğradığını Açıkladı!

25 yaşındaki ünlü oyuncu ve modelin yaşadığı bu travmatik olay karşısında neden sustuğu merak edildi. Aradan geçen yılların sonunda artık içinde tutamadığı bu gerçeği açıklamak zorunda kaldı.

adsiz.jpg

Sırbistan'da Genç Oyuncuya Büyük Destek!

Sırbistan'daki kadınlar genç oyuncunun başına gelen bu kötü olay karşısında sosyal medya üzerinden destek kampanyaları başlattı. Hali hazırda süren davada tutuklu yargılanan Miroslav Aleksic tüm suçlamaları reddetmeye devam etse de kendisine duyulan öfke gün geçtikçe artıyor. 68 yaşındaki ünlü yönetmenin yaptığı bu çirkin saldırı karşılıksız kalmayacak gibi gözüküyor. 

Sırbistan Kültür Bakanı ve Başbakan Yardımcısı, yapmış oldukları açıklamada Milena Radulovic'in asla yalnız olmadığını ve sonuna kadar yanında olduklarını belirtti. Bu davanın arkasında olduklarını da eklediler. Aynı zamanda cesaretinden ötürü kendisini tebrik ettiler. Son zamanlarda artan itiraflara bir yenisi daha eklenmiş oldu. Ünlü yönetmenin tutuklu yargılanması ve hakkında aleyhine çıkan sonuçlar nedeniyle önemli bir hapis cezası alması bekleniyor.

16-17 yaşlarında iken tecavüz ettiği Milena Radulovic'in yıllar sonra gelen itirafı karşısında Sırbistan halkı şok olmuştu. Sanat dünyasında zaman zaman bu tarz kirli olayların yaşandığı belirtiliyor. Ancak önemli olan mağdur kişinin bir an önce hukuki işlemlerin başlaması için harekete geçmesi. Yine de travmatik bu durum karşısında kişiler bazen sessiz kalabiliyor. Psikolojiyi yıpratan ve insanları yıpratan bu tarz olaylar herkes tarafından lanetlenmekte.

Yalnızca Milena değil, Danijela Stajnfled'de aynı şekilde tecavüze uğradı. Bu sebeple oyuncuların geçmiş zamanda yaşadığı kötü olayların cezasız kalmaması adına yoğun çaba sarf ediliyor. Yüksek ihtimalle ünlü yönetmen ömrünün sonuna kadar hapis hayatı yaşayacak. Hali hazırda 68 yaşında olan Aleksic, suçlamaları ne kadar reddederse reddetsin ceza almaktan kurtulamayacak.

Ofise Davet Ederek Tecavüz Etmiş!

Söz konusu yönetmen, Radulovic henüz 17 yaşlarındayken ünlü oyuncuyu ofisine davet etmiş ve tecavüz etmiş. Bu olayın üstü kapatılmaya çalışılsa da gerçek zaman içinde ortaya çıktı. Şimdi Sırbistan halkı başta olmak üzere tüm dünya bu olaya tepkisini dile getiriyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.