Birisinin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Birisinin Senden Hoşlandığını Nasıl Anlarsın?

Birisinden mi hoşlanıyorsun ya da birisine aşık mısın? Birisinin sizden hoşlandığını bilmek istiyorsanız, karşınızdaki kişinin beden diline bakarak anlayabilirsiniz.

Birisinden mi hoşlanıyorsun ya da birisine aşık mısın? Birisinin sizden hoşlandığını bilmek istiyorsanız, karşınızdaki kişinin beden diline bakarak anlayabilirsiniz. Bir insanın beden dili hangi ruh halinde olduğu ve size nasıl baktığı konusunda bilgi verebilir. Çünkü sözsüz iletişimde beden dilinin kullanımı %60 civarındadır. Bunun üzerine çok araştırmalar yapıldı ve bu araştırmalar birisinin sizden hoşlandığını gayet iyi anlayabilirsiniz.

1)Göz Teması

Bir insan size meraklı ve göz bebekleri büyümüş halde bakıyorsa sizden hoşlandığına dair bir belirti olabilir. Göz bebeklerinin büyümesinin sebebi ya çok panik yapmasından ya da çok sizin karşınızdan heyecanlanmasından olabilir. Çünkü sizden hoşlanan kişi sizi kırmamak elinden geleni yapmak ister.

2)Utangaç Davranmaya Başlarsa

Sizden hoşlanan insan yakın arkadaşlarının yanında sert görünümlü ve özgüveni yüksel profil çiziyor ve sizinle konuşmaya başladığı özgüvensiz bir ruh haline bürünüyorsa bilin ki sizden kesinlikle hoşlanıyordur. Belki de aşık da olabilir ama şunu anlayabilirsiniz, sizden ona ilgi göstermenizi bekliyor.

3)Size Eşyalarını Veriyorsa

Sizi kişisel bir eşyasını ödünç veriyorsa sizden hoşlanıyor olabilir. Çünkü sizde buluşmak için yedek planlar yapıyor. Eğer sizde hoşlanıyorsunuz bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın.

4)Tavsiye İstiyorsa

Sizden hoşlanan birisi tavsiyenizi istiyorsa ve sizin vereceğiniz tavsiyeyi can kulağıyla dinliyorsa sizden kesinlikle hoşlanıyor. İnsan hoşlandığı ve sevdiği kişiye egosunu göstermez. Hoşlandığı kişiye karşı yavru kedi davranır. Sürekli ilgi ister sizden.

5)Sizi Görmezden Geliyorsa

Sizden hoşlanan insan gözlerini kaçırıyorsa ve sizden sürekli kaçıyorsa sizinle ilgilendiğini gösterir.

Önemli Not: Sürekli sizden kaçmaya çalışan bir insan varsa sizle ilgilenmiyor olabilir. Bunun nedeni ya sizi sevmiyordur ya da sizle tanışmak bile istemiyordur. İnsanlar bazen beden sinyallerini yanlış anlayabiliyor.

6)İltifat Ediyorsa

Sizinle her buluştuğunda sürekli ilgiye ve sevgi sözcüklerine boğuyorsa, karşınızdaki insan size sırılsıklam aşık. Normalde içine kapanık olan insanlar utangaç olur ve iltifat etmek onlar için cesaret ister. Eğer hoşlandığınız kişi içine kapanık bir insan ise onu cesaretlendirin veya siz ona açılın.

7)Dokunmak İstiyorsa

İnsan hoşlandığı kişiye karşı dokunmak ister ve hoşlandığı kişinin kişisel bölgesine yavaşça girer. Sizde heyecan uyandırmak için bunu yapacaktır emin olun.

8)Gizemli Rolünü Oynuyorsa

Sizden hoşlanan kişi gizemli bir karakter rolüne girmesi muhtemeldir ve zor insanı da oynamaya da çalışacaktır. Maalesef flört işleri böyle. Karşınızda bir profesyonel bir flörtöz olabilir.

9)Özel Giyiyorsa

İnsan hoşlandığı kişiye en şık kıyafetlerini giyerek kendini beğendirmeye çalışır. Çevrenizde kıyafetleriyle dikkatinizi çekmek isteyen bir insan varsa, o insan sizden hoşlanıyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.