İnternette Sekse Dair En Çok Yapılan Aramalar Neler?

İnternette Sekse Dair En Çok Yapılan Aramalar Neler?

Bu içerikte kimilerince hala büyük bir tabu olan kimilerince özgürlük noktası olan ve her bireyde belki de çok farklı anlamlar ifade eden seksten bahsedeceğiz. Seksten bahsederken referansı internet aramalarından alacağız.

 

 

Bu içerikte kimilerince hala büyük bir tabu olan kimilerince özgürlük noktası olan ve her bireyde belki de çok farklı anlamlar ifade eden seksten bahsedeceğiz. Seksten bahsederken referansı internet aramalarından alacağız. İnternette sekse dair en çok merak edilen şeyler neler oluyor peki? İnsanlar sekse dair neleri merak ederek internette aratıyor? Gibi sorulara bu içerikte cevap vereceğimiz gibi aratılan sorulara da cevaplar yine bu içerikte sizlerle olacaktır. Sekse dair en çok aratılan soruları derlediğimiz içeriğimize başlayabiliriz.

 

Seks Nedir?

seks-suresi-ne-kadar-olmali-ideal-seks-suresini-acikliyoruz-2016-12-10-m.jpg

Sekse dair en çok merak edilen sorulardan biri seksin ne olduğu sorusu olabilmektedir. Seks kişiler arasında yaşanan cinsel zevkin adıdır. Cinsel bir birleşme olarak adlandırılan seks canlı yaşamının temel varoluş hikayesini de içerisinde barındırdığı için bu konunun artık tabular arasından çıkması gerekmektedir.

 

Seks Sırasında Neden Acı Hissedilir?

5e340ebac9de3d09283ab26f.jpg

Seks sırasında duyulan ağrı veya acının birçok sebebi olabilir. İlk kez cinsel ilişkiye girilmesi durumunda yaşanabilecek acı veya ağrılar oldukça normal olmakla birlikte bu duyulan acının da aşırı olması durumunda dikkat etmenizde fayda olacaktır. Ayrıca acı ve ağrı hissi duymanıza sebep olabilecek oldukça fazla şeyin olduğunu bilmenizde de yarar olacaktır. Bu ağrının sebepleri cinsel organ ile alakalı olabileceği gibi bazı iç hastalıkların habercisi de olma ihtimalini unutmamalısınız.

 

Seks Yapma Hissi Nasıldır?

Seks yapma veya seksin nasıl hissettirdiği düşüncesini genellikle cinsel ilişkilerini ilk kez yaşamayı düşünen kişilerin araştırdığı sorulardan biridir. Bu soruya net bir cevap vermek zor olduğu gibi seksin bir ihtiyaç olduğunu belirtmekte fayda olacaktır. Herkeste farklı hisler uyandırabilen seks bazen iyi bazen kötü hissettirebilmektedir; ancak burayı tekrar belirtmek gerekirse seks bir ihtiyaçtır ve kişinin hormon dengesinde ki en etkili yollardan biridir diyebiliriz.

 

İdeal Seks Süresi Ne Kadardır?

internette-tehlikenin-yeni-adi-sanal-seks-j3j.jpg

Dünya genelinde yapılan araştırmalar sonucunda seksin ortalama olarak 7 dakikalık bir şey olduğu belirtilmiştir. Ancak bu 7 dakikalık süre sizi bağlayan bir durum değildir. Seks süresi siz ve partneriniz ile alakalı olarak daha kısa veya daha uzun da sürebilmektedir. Her iki durumda da kendinizi kötü hissetmenize gerek yoktur ve bu sürenin ne kadar olmasını istiyorsanız partneriniz ile anlaşarak belli başlı yollarla o sürelerde tutabilirsiniz. Ayrıca bu sürenin vereceğiniz karar ile alakalı olmayarak sizlerden bağımsız gelişebileceğini de unutmayın. Bu sürenin daha uzun olması genellikle istenmekte ve buna dair birçok çözüm bulunabilmektedir.

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.