Kadınları Erkekler Tarafından Etkileyici Kılan Şeyler Nelerdir?

Kadınları Erkekler Tarafından Etkileyici Kılan Şeyler Nelerdir?

Kadınları erkekler için etkileyici kılan şeylerin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu sebepler bazen seksüel şeylere hitap ederken, bazen de kalbe olduğu gibi hitap edebilir. İşte bu yansımaların bazı belli başlı başlıkları ise sizler için derlendi.

 

 

Kadınları erkekler için etkileyici kılan şeylerin ne olduğunu hiç düşündünüz mü? Bu sebepler bazen seksüel şeylere hitap ederken, bazen de kalbe olduğu gibi hitap edebilir. İşte bu yansımaların bazı belli başlı başlıkları ise sizler için derlendi. Hazırsanız başlayalım.

 

Bakışlar

s-cbc6fb5c55b109ad49148ee81580a6b6b27b9bce.jpg

Birçok kişinin atladığı ama çok büyük etkiye sahip olan bakışlar, kadınlar tarafından en etkileyici silah olarak görülebilir. Erkeklerin çok fazla etkilenebildiği kadın bakışlarının bu sebeple yabana atılmaması gerekir. Ayrıca gözden kalbe giden bir yol olduğu söylenirse bu söze tutunun, çünkü bu söz öylesine söylenmiş bir şey değildir. Yine gözlere dair söylenen kalbin aynası olduğu durumu da gözleri kadının tüm bölgelerinden en ayır edici etki olabilmesine neden belirtebilmektedir.

 

Konuşma ve Üslup

14487051950-23602700.jpg

Bir erkeğin kadına karşı ilgisinin artmasına neden olan şeylerden bir tanesi ise ses tonu yani konuşmadır. Konuşurken tonlamalar ve hisler karşı tarafta oldukça dikkat çekerken, bu sebeple oldukça etkileyici olabilmektedir. Ayrıca konuşurken üslubun nasıl olduğu da yine cezp edici tarafları belirtebilmektedir. Bir diğer ayrıntı ise kadının konuştuğu şeylerin erkeğin ilgisini çeken yerlerden olmasıdır. Bu durumda ise erkek tamamen kadının dilinden çıkan her şeye iyice odaklanabilmektedir.

 

Beden Dili

kadinlarin-beden-dili-1-w1145-h572-op.jpg

Bir erkek bir kadına ilk dikkat kesildiğinde buna sebep olan ilk şey beden dili olmaktadır. Beden dili kişiyi tanıtan ilk şeydir. Beden dili ile aslında karşındaki kişiye bir şekilde bir şeyler fark ettirebilirsiniz. İşte bu argümandan yola çıkarak birçok erkeğin bazı kadınları etkileyici bulmalarındaki ana sebep beden dili olmaktadır. Kadına dikkat eden erkeğin bu kadını tanımaya çalışması ilk olarak beden dili üzerinden gelişmektedir. Bu dili iyi kullananlar konuşmadan birbiri ile iletişime bile geçiyor olabilir mi?

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.